GE Appliances WR60X10130 Genuine OEM Condenser Fan Motor for Refrigerators
★★★★★ 4.2 138 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by payload-x.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • GE Appliances WR60X10130 for GE and Hotpoint Refrigerators & Freezers
  • The high quality GE Appliances Condenser Fan Motor is rated at 115VAC, 60Hz, and 6.8W
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
138 ratings | 57 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (108)
4 stars
6% (8)
3 stars
3% (4)
2 stars
2% (3)
1 star
11% (15)